Sentencja


Wszystko płynie... Ale nie sądzę, żebym to wszystko chciał wyłowić!

Informacje dla Gości

INFORMACJE DLA GOŚCI

Ponieważ nikt nie jest w stanie sprawdzać na bieżąco całego bloga, wprowadziłem moderację komentarzy do starszych wpisów. Nie zdziwcie się więc, jeśli Wasz komentarz nie pojawi się tam od razu. Nowe wpisy można komentować normalnie, tak jak dotychczas - bez moderacji.


poniedziałek, 3 czerwca 2013

Do lata

     Jako że ze mnie stworzenie w 100% ciepłolubne, choruję właśnie na chroniczny brak energii życiowej. Deszcz wypłukał ze mnie wszelkie elektrolity, rozcieńczył moją krew, zmył mi z głowy wszystkie pomysły, jakie po niej chodziły i popadłem w stan hibernacji.
    
     Wrócę dopiero, gdy zaświeci słońce, i nie będzie padało przynajmniej przez trzy dni z rzędu.

      A teraz idę suszyć ubranie.

      Do lata!

16 komentarzy:

 1. Jako ze z przyjsciem lata moze byc roznie czyli dlugo a nie wyobrazam sobie zycia bez Twego pisania, zapraszam do mnie!!!!
  Lato cala geba, klimtyzacja na kazdym kroku dla tych co pragna umiarkowanej temperatury, cisza, spokoj, duzo zieleni, basen a takze zapewniam prywatny pokoj z lazienka.
  Musielilismy sie jakos dzielic samochodem ale niech tam, co sie nie robi dla znajomych ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. błagam Cię, powiedz, że żartujesz, że nie będziesz czekał do lata... no weeeeeźźźźźź :) ... ja też kocham słoneczko i ciepełko, i też mam ostatnio wszystko w doopie ale... żyć trza ... trzymaj się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nitagerze Miły, pocznijże się adaptować do pory deszczowej, która nam wrychle zastąpi dawniejsze lato i jesień, podobnie jak pora mroźno-śnieżna zastąpiła nam już dawniejsze zimy i wiosny...:( Pozostanie nam tylko przemianować kraj na Krainę Deszczowców i dorwać gdzie tego durnia, co globalne ocieplenie wieszczył...
  Kłaniam nisko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bunt iście nastoletni - ie jest źle;-) Tylko mi teraz nie odbij piłeczki, że to starcze zdziecinnienie, bo zaklepałam;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielu naukowców wskazuje na to, że te tzw. anomalia pogodowe, to zjawiska cykliczne - no może nie z tak krótkim cyklem jak u niektórych polityków, czy..., ale jednak. Pozdrawiam serdecznie i życzę upragnionego słońca... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przesłałabym Ci trochę energii, ale sama jadę na zapasach. Byle wreszcie przestało padać.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.youtube.com/watch?v=phL1JrF9Rqw

  OdpowiedzUsuń
 8. Słońce o nas zapomniało i Ty też sobie idziesz? Suuuper

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie ostatnio Monteki zasugerował, że mi się ogranizm zakwasił... Może spróbuję go odkwasić odpowiednim pokarmem i muzyką :).
  Powodzenia i Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Nit, idź do solarium, bo najbliższe słonce przewidywane jest w sierpniu...
  Mnie tam taka pogoda odpowiada - nie lubię upału, więc juz wolę to co jest. Tylko mogłoby aż tak nie padać, bo zalewa ludzi... :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Kto to widział, żeby w czerwcu do pracy w polarze chodzić?

  OdpowiedzUsuń
 12. Nitager, aura pogody ducha nigdy we mnie nie złamie, bo mam kalosze ;) zawsze pod ręką :)

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie już drugi dzień świeci słońce... jest nadzieja!
  Pozdrrrrawiam słonecznie

  OdpowiedzUsuń
 14. Rzekł kiedyś klasyk:
  "Ludwiku Dorn... i Sabo..., nie idźcie tą drogą"!!!
  To właśnie pogodne dni nadają się na odpoczynek od bloga, przecież nie będziesz się przy nim kisił, gdy będzie grzało słońce! A teraz możesz napisać o tym, jak Twoje wewnętrzne "JA" buntowało się przeciwko permanentnemu przeciekaniu nieba, aż napotkało na swej drodze świstaka w pełnym umundurowaniu wróżbity z Delf, który przekazał mu treść proroctwa....

  OdpowiedzUsuń
 15. Nitager, nie żartuj, ten rok wg chińskiego horoskopu jest rokiem Węża, a to zawsze jest rok mokry. I to się niestety sprawdza. U mnie też byle jak - jest taka wilgotność powietrza, że gdy nie pada i jest +21 to nie ma zupełnie czym oddychać i człowiek czuje się jak w cieplarni. Pisz póki pada, potem, gdy wróci słońce będziesz biegał na działkę by walczyć z kretami i nie będziesz miał czasu.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj :)
  Uwielbiasz truskawki, zatem zapraszam na smakołyki z nich ;) ciekawe, czy Koleżanka Małżonka była na stronie, którą polecałam z przepisami?
  Pozdrawiam serdecznie z uśmiechem ;)

  OdpowiedzUsuń